Firmast

Firmast

Abex Autorent OÜ on sõiduautode ja väikebusside renditeenust pakkuv ettevõte,  mille tugevuseks on kvaliteetne autopark, kiire kliendikeskne teenindus, sõbralikud renditingimused ning mõistlik hinnatase.

Abex Autorent tegutseb alates aastast 2008, lisaks on meie meeskonnal enam kui 10-aastane kogemus rahvusvahelises autorendis. Koostöös hoolikalt valitud partneritega pakume kvaliteetset renditeenust nii Eestis kui ka teistes Balti riikides, Skandinaaviamaades ja mujal Euroopas.

Meie autopargis on igas riigis enam kui 50 Toyota, Renault, Peugeot, Opel, Kia ja Chevrolet sõiduautot ning väikebussi. Regulaarne autopargi uuendamine koos korrektse hooldusega tagab Abexi kliendile probleemivaba autosõidu. Autod on alati uued, puhtad ja vähese läbisõiduga. Kõigil meie rendiautodel on standardne kindlustuspakett. Soovi korral pakume rendilepingu sõlmimisel mitmeid täiendavaid kindlustusvõimalusi.

Abexi eesmärk on tagada muretu ja turvaline teenus, mis säästab nii kliendi aega kui raha. Kiire online broneerimise süsteem kuvab autode pakkumised soovitud ajavahemikus. Vali endale meelepärane sõiduk ja lisavarustus ning rendiauto ootab Sind õigel ajal õiges kohas.

Võta meiega ühendust ka siis kui soovid tellida juhiga autorenti või pikaajalist autorenti. Abexi abivalmis meeskond teeb meeleldi kõik võimaliku, et leida Sulle sobivaim lahendus.

Abex Autorent OÜ
Reg kood 11913399

Rendiauto otsing